VELIKI INTERES ZA PREDAVANJE O OSTEOPOROZI

stu 16, 2010 by

VELIKI INTERES ZA PREDAVANJE O OSTEOPOROZI

Izuzetno veliki interes pokazali su građani za još jednu preventivnu akciju klanječke Udruge za promicanje zdravlja “Korak po korak do zdravlja” koja je održana u četvrtak, 18. studenoga 2010. godine u Gradskoj knjižnici.

Zanimljivo i korisno predavanje o osteoporozi održala je dr. med. Nada Jačmenica, specijalistica fizijatrije u Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice.
Nakon predavanja, stotinjak posjetiteljica i posjetitelja je zahvaljujući suradnji s farmaceutskom tvrtkom Roche moglo izmjeriti gustoću svojih kostiju te dobiti savjet kako pravilnom prehranom i tjelovježbom sačuvati zdrave kosti. Savjete i preporuke nakon dobivenih rezultata svakome je dala je dr.med. Nada Jačmenica.

zp8497586rq