Dječji vrtić “Kesten” počinje s radom u ponedjeljak

svi 8, 2020 by

Dječji vrtić “Kesten” počinje s radom u ponedjeljak

Dječji vrtić „Kesten“ Klanjec počinje ponovno s radom u ponedjeljak 11. svibnja 2020. godine, uz obvezu poštivanja Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu koje je 29. travnja 2020.  izdao Hrvatski zavod za javno zdravstvo.

Bez obzira na otvaranje vrtića, nastavit će se i uvedene on line aktivnosti u okviru projekta “Popodne u vrtiću” te i dalje roditelji mogu očekivati slanje predloženih aktivnosti u viber grupe. 

Detaljne upute o dovođenju djeteta u vrtić za vrijeme trajanja epidemije bolesti Covid-19 prema preporukama Stožera civilne zaštite RH, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva zdravstva roditelji mogu pronaći na web stranici Dječjeg vrtića “Kesten” http://www.djecjivrtickesten.hr/home

Odluka o početku rada DV “Kesten” Klanjec

Related Posts

Tags

Share This